Ograniczenie funkcjonowania Dziennego Domu Senior + w Salominie

Logo z opisem Uwaga Ważny komunikat (link otworzy duże zdjęcie)

Wójt Gminy Gościeradów informuje:

w ramach profilaktyki przed zagrożeniem Korona wirusem COVID-19 w okresie od 12.10.2020 do 31.10.2020  ogranicza funkcjonowanie Dziennego Domu Senior + w Salominie.

W związku z pojawiającymi się przypadkami zakażenia Korona wirusem COVID-19 wśród mieszkańców naszej gminy, w trosce o bezpieczeństwo, zdrowie i życie naszych seniorów Dzienny Dom Senior + czasowo ogranicza swoją działalność w dotychczasowej formie.

Od 12.10.2020 prosimy seniorów i uczestników Dziennego Domu Senior +  o pozostanie w domu.

Dowóz i zajęcia w Dziennym Domu nie będą prowadzone.

Pracownicy placówki i Ośrodka Pomocy Społecznej w Gościeradowie udzielają indywidualnego wsparcia uczestnikom z pominięciem kontaktu osobistego, tj. wsparcia psychologicznego, poradnictwa za pomocą zdalnych środków komunikacji, w szczególności kontaktu telefonicznego.

Opiekun Dziennego Domu Senior + - telefon 15 838 11 10

Kontakt  z prawnikiem, psychologiem, pracownikiem socjalnym po wcześniejszym uzgodnieniu z Ośrodkiem Pomocy Społecznej – telefon 15 838 14 52

Opublikowano: 12 października 2020 15:00

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 50

Ośrodek Pomocy Społecznej w Gościeradowie

Realizacja: IDcom.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.